x 


Endüstriyel Mutfak Tezgahı

İmalatçısından kaliteli inox paslanmaz mutfak tezgahları modelleri tablasında çalışmaya hazırlık yapmaya uygun endüstriyel mutfak tezgahı fabrikası üreticisinden toptan endüstriyel yemekhanesi tezgahı satış listesi krom çelik mutfak tezgahı fiyatlarıyla
Endüstriyel Mutfak Tezgahı Üreticileri Fiyatları TA620B:Fabrika yemekhanelerinde kullanılan profesyonel endüstriye hazırlık tezgahı modellerindendir. Depo çalışma tezgahı kimyasal malzeme tezgahı yemekhane tezgahı paketleme tezgahı olarak kullanılabilir. Üretimi 304 kaliteli paslanmaz çelikten yapıldığından mutfak çalışma masasının fiyatları ekonomiktir. Yerine kurulması, ayaklarının ayarlanması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi paslanmaz tablalı mutfak masasının fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu endüstriyel mutfak tezgahı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir ayakları nasıl sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap üstü düz tablalı çalışma masasının kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Endüstriyel mutfak tezgahlarıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 15.434,76 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Endüstriyel Mutfak Tezgahı TA620B

 * Paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Sırtlı mutfak tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayarlanabilir ayaklıdır

 * Üretimi özellikle endüstriyel kullanıma uygun şekilde dayanıklı yapılmıştır

 * Ebatlar; 2000x600x850 mm - Paslanmaz çalışma masası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Net m3; 0,27

 * Endüstriyel mutfak masasının üstü düz tablalı olup üzerinde hazırlık çalışması yapmaya uygundur

 * EAN No; 8699234417528 - Krom hazırlık tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel Mutfak Tezgahı TA620B:Paslanmaz çelik yemekhane askeriye restoran kafe aşevi mutfak çalışma tezgahlarından masalarından olan bu arkası sırtlı endüstriyel mutfak tezgahı son derece kaliteli, sağlam ve kullanışlıdır - Endüstriyel mutfak tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok