x 


Endüstriyel Mutfak Masası

İmalatçısından en kaliteli endüstriyel mutfak masaları modelleri yemekhane mutfaklarına en uygun endüstriyel mutfak tezgahı toptan sanayi tipi mutfak masası satış listesi paslanmaz endüstriyel mutfak çalışma masası fiyatlarıyla inox krom mutfak hazırlık
Endüstriyel Mutfak Masası Çeşitleri Üreticileri TA614DS: Kromdan üretimi yapılmış paslanmaz mutfak masasının imalatı 140X60 cm ölçülerindedir.Yemekhane hazırlık masası doğrama tezgahı sanayi tipi mutfak çalışma masası olarak kullanılan inox mutfak masası fabrikasından satılmaktadır. Ayrıca değişik modelleri olan endüstriyel mutfak tezgahının üreticisinden her ölçüde ve şekilde üretilebilir. Endüstriyel mutfak masasının ayaklarında yüksekliği ayarlanabilir rotil ayağı vardır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 11.940,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Endüstriyel Mutfak Masası TA614DS

* Ölçüler: 140x60x85 cm - Endüstriyel mutfak masası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 38 kg
* Hacim: 0,19 m³
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
* Ayarlanabilir ayaklıdır - Endüstriyel mutfak masası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel Mutfak Masası TA614DSİmalatı kaliteli paslanmaz çelik malzemeden yapılmış bu ayarlanabilir ayaklı endüstriyel mutfak masası 140x60x85 cm ölçülerinde olup farklı ölçülerde endüstriyel mutfak masası modellerimiz ve özel ölçülü mutfak masası ihtiyaçlarınız için de - Endüstriyel mutfak masası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok