x 


Dolaplı Çalışma Masası

Kullananların tavsiyesi dolaplı çalışma masası modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla paslanmaz kapaklı çalışma masası toptan fiyat listesi altında dolabı olan inox krom çalışma masası teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Dolaplı Çalışma Masası DD616:Profesyonel sanayi tipi mutfak çalışma masası modelleri kaliteli ekonomik paslanmaz çalışma masası fiyatları altı dolaplı çalışma masası teknik şartnamesi yemekhane mutfaklarına uygun çalışma masası fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 21.618,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Dolaplı Çalışma Masası DD616

Sürme Kapılı Dolaplı Çalışma Masası - Dolaplı Çalışma Masası

 * Dolaplı paslanmaz çalışma masasının arkası sırtlıdır - Endüstriyel dolaplı çalışma masası imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Altında sürgülü dolabı olan çalışma masasının imalatı paslanmaz krom çelikle yapılmıştır

 * Dolaplı çalışma masasının sürme kapaklı dolabında tek ara rafı (malzeme koyma rafı) vardır - Endüstriyel dolaplı çalışma masası imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yüksekliği ayarlanabilir plastik rotil ayaklıdır

 * Dolaplı çalışma masasının ölçüleri 1600x600x850 mm olup ağırlığı 66 kg.dır - Endüstriyel dolaplı çalışma masası imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dikkat:Dolaplı çalışma masasının fotoğrafı ana hatları ile temsili olup, sadece ölçü farkından kaynaklı resim değişikliği vardır

 * Ayrıca özel ölçülü dolaplı çalışma masası (1,2,3,4 sürme kapaklı) olan dolaplı çalışma tezgahlarının imalatını da yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5 metrelik her ölçüde endüstriyel mutfak krom çelik dolaplı çalışma masası imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dolaplı Çalışma Masası DD616:Krom Dolaplı Tezgahlar Paslanmaz Çalışma Masaları Sanayi Tipi Sürme Kapılı Çalışma Dolapları Dolaplı Çelik Çalışma Masası bölümündeki bu iki kapaklı dolaplı çalışma tezgahı haricinde 1 kapılı çalışma masaları üç kapaklı dolaplı hazırlık masası dört çarpma kapaılı çalışma masaları beş-altı-yedi-sekiz sürgü kapılı malzeme hazırlama tezgahlarını da imalatçısından alabilirsiniz - Endüstriyel dolaplı çalışma masası imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok