x 


Çalışma Tezgahı

İmalatçısından en kaliteli endüstriyel mutfak çalışma tezgahları modelleri otellere restaurantlara en uygun çalışma tezgahı toptan paslanmaz çelik çalışma tezgahı satış listesi lokanta pastane çalışma tezgahı fiyatlarıyla inox krom mutfak çalışma masası
Çalışma Tezgahı TA710BS:Yemek fabrikaları için profesyonel çalışma tezgahı fiyatları pastanelerde lokantalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik çalışma tezgahı modelleri yemekhaneler için endüstriyel çalışma tezgahı teknik şartnamesi iş yeri mutfağında kullanılan çalışma tezgahı fiyatı özellikleri inox çelik mutfak çalışma masası fabrikası paslanmaz çalışma tezgahı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 8.526,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çalışma Tezgahı TA710BS

* Ölçüler: 100x70x85 cm - Çalışma tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Net (m³): 0,16
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Çalışma tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayarlanabilir ayaklıdır

Çalışma Tezgahı TA710BS:Profesyonel kullanım için imal edilmiş komple paslanmaz çelik bu çalışma tezgahı ayarlanabilir ayaklı model çalışma tezgahı olup 100x70x85 cm ölçülerindedir - Çalışma tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok