x 


Alt Raflı Paslanmaz Mutfak Tezgahı

İmalatçısından en kaliteli alt raflı tezgah modelleri en uygun alt raflı tezgah toptan alt raflı tezgah satış listesi alt raflı tezgah fiyatlarıyla alt raflı tezgah satıcısı telefonu 0212 2370759
Alt Raflı Paslanmaz Mutfak Tezgahı TA710DS:İmalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış bu alt raflı paslanmaz mutfak tezgahı 100x70x85 cm ölçülerinde olup farklı ölçülerde alt raflı paslanmaz mutfak tezgahları için de - Alt raflı paslanmaz mutfak tezgahı satış proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 10.644,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Alt Raflı Paslanmaz Mutfak Tezgahı TA710DS

* Ölçüler: 100x70x85 cm - Alt raflı paslanmaz mutfak tezgahı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık (kg): 32
* Net (m³): 0,16 - Alt raflı paslanmaz mutfak tezgahı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
* Ayarlanabilir ayaklıdır - Alt raflı paslanmaz mutfak tezgahı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Alt Raflı Paslanmaz Mutfak Tezgahı TA710DS:İmalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış bu alt raflı paslanmaz mutfak tezgahı 100x70x85 cm ölçülerinde olup farklı ölçülerde alt raflı paslanmaz mutfak tezgahları için de - Alt raflı paslanmaz mutfak tezgahı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok