x 


Gemi Tipi Mikser

Gemi tipi mikser gemilerde kullanıma uygun 440 V ile çalışan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir bir gemi tipi mikserdir.Gemi tipi mikser ile ilgili detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz 0212 2370749
İmalatçısından en kaliteli gemi tipi mikserlerin modelleri en uygun gemi tipi mayonez mikseri toptan gemi tipi pasta kreması mikseri satış listesi gemi tipi mikser fiyatlarıyla gemi tipi mikser satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı gemi tipi m
Gemi Tipi Mikser IBTG2233:Gemiler için profesyonel mayonez çırpıcı krema karıştırıcı mikser fiyatları 440 voltluk elektrikle kullanıma uygun kaliteli ekonomik gemi tipi mikser modelleri pasta kreması çırpmak poğaça hamuru yoğurmak için endüstriyel gemi tipi mikser teknik şartnamesi küçük çaplı hamur yoğurmada da kullanılan gemi tipi mikser fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 154.170,48 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Gemi Tipi Mikser IBTG2233

 * Çok yoğun, hızlı, homojen ve ölü nokta dışı karıştırma sağlar - Gemi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Üç farklı aparatla mükemmel karışımlar oluşturmanıza yardımcı olur

 * Çırpma, halka, kanca aparatları standarttır - Gemi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 3 Hız

 * Ergonomik kontrol paneli - Gemi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Korozyona dayanıklı fırın boyası

 * Paslanmaz çelik kase (CR 304) - Gemi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Acil durdurma özelliği ve zamanlayıcı

 * Sessiz çalışma özelliği - Gemi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaz çelik koruma ızgarası

 * Gıdaya temas parçaları hijyen ve sağlık için paslanmaz çeliktir - Gemi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Motor: 320 mm

 * Motor (KW): 0,5-0,7-0,9 - Gemi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Elektrik özellikleri: 440 V

 * Boyutlar(cm): 140 x 75 x 55 - Gemi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık: 120 kg

 * Çanak Hacim: 20 litre - Gemi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Krom Gövde: √

 * Ekmek hamuru: 12 kg - Gemi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Donut hamuru: 6 kg

 * Krema: 11,5 litre - Gemi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yumurta: 1,1 litre

 * Kek karışımı (kg): 6 kg - Gemi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Mayonez: 8,5 litre

 * Çikolata: 25 doz - Gemi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Puding (kg): 9 kg

 * Yağ ve şeker (kg): 7,2 kg - Gemi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Gemi Tipi Mikser IBTG2233:Gemi tipi mikser gemilerde kullanıma uygun 440 V ile çalışan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir bir gemi tipi mikserdir.Gemi tipi mikser ile ilgili detaylı bilgi almak için ya da bu gemi tipi mikser haricinde diğer mikserlerimizle ilgili bilgi almak için de bize ulaşabilirsiniz - Gemi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok