x 


Gemi Tipi Izgara

İmalatçısından en kaliteli gemi tipi ızgara modelleri en uygun gemi tipi ızgara toptan elektrikli ızgara satış listesi set üstü ızgara fiyatlarıyla krom gemi tipi ızgara üretimi 40 lık ızgara imalatı paslanmaz elektrikli ızgara tamiri ızgara satışı
Gemi Tipi Izgara GT-IZGARA:Profesyonel gemi tipi ızgara modelleri kaliteli ekonomik gemi tipi ızgara fiyatları gemi tipi ızgara çeşitleri uygun elektrikli gemi tipi ızgara fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 26.957,70 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Gemi Tipi Izgara GT-IZGARA

  Gemi tipi ızgaranın ana özellikleri;

* Ebat: 400x630x300 - Gemi tipi ızgara satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji: 440 V - 60 Hz
* Ağırlık: 36 Kg
* Güç: 4.5 Kw - Gemi tipi ızgara satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik gövde 
* Krom pişirme yüzeyi
* Pişirme yüzeyi düz, yarı oluklu ve oluklu olarak üç modeli vardır - Gemi tipi ızgara satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Pişirme yüzeyi 50-300 derece arası ayarlanabilir
* Ayarlanabilir ayaklar
* Homojen pişirme yüzeyi - Gemi tipi ızgara satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yağ toplama kanalı, boşaltma çekmecesi
* Kolay temizlenebilir
* Set üstü olarak kullanılır - Gemi tipi ızgara satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Gemi tipi ızgara modellerinden olan bu profesyonel yarısı oluklu yarısı düz elektrikli set üstü ızgara 2 yıl garantili satılmakta olup, profesyonel gemi tipi ızgara yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir profesyonel gemi tipi ızgara var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli profesyonel elektrikli set üstü ızgara tamircilerinden oluşan teknik servisimizde elektrikli gemi tipi ızgara bakımını profesyonel gemi tipi ızgara tamirini servisini yaptırabilirsiniz - Gemi tipi ızgara satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Gemi Tipi Izgara GT-IZGARA:Endüstriyel ızgaralar elektrikli ızgaralar set üstü ızgara modellerinden kaliteli gemi tipi ızgaranın imalatı profesyonel elektrikli ızgaralar fabrikası üretimi 40*63*30 cm ölçülerinde 40 lık yarısı oluklu krom pişirme yüzeyli gemi tipi ızgaradır - Gemi tipi ızgara satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Gemi tipi ızgara satışı haricinde farklı model ve özelliklerde sanayi tipi ızgara satışımız da vardır - Gemi tipi ızgara satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok