x 


Gaggia Kahve Makinası

En kaliteli İtalyan Gaggia marka kahve makinası modelleri en uygun fiyatlarla Gaggia kahve makinası toptan Gaggia kahve makinası satış listesi indirimli Gaggia kahve makinası satıcısı kampanyalı
Gaggia Kahve Makinası LA GIUSTA 2 GR TALL CUP: Kahve zincirleri için profesyonel Gaggia kahve makinası fiyatları kafelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik Gaggia kahve makinası modelleri espresso kahve satışı yapanlar için endüstriyel Gaggia İtalyan kahve makinası teknik şartnamesi otellerde kullanılan Gaggia kahve makinası fiyatı özellikleri Gaggia kahve makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 389.360,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Gaggia Kahve Makinası LA GIUSTA 2 GR TALL CUP

* Ölçüler: 760x545x635 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 78 kg
* Voltaj - Güç: 220-240 V/ 380-415 V - 3900W
* Buhar kazanı gücü: 3800 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Buhar kazanı kapasitesi: 14 lt
* Renk: Beyaz
* Herbir grup için programlanabilir 5 doğrudan seçim tuşu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Renkli dokunmatik ekran
* Kazan ısısı kontrolü
* Volumetrik dozaj programlama Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tüketilen kahve ve sıcak su miktarları için sayaç
* Kahve gruplarını otomatik temizleme fonksiyonu
* Bardak ısıtıcı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* LED ışıklı tezgah
* Enerji koruma: otomatik ON/OFF ve Standby
* USB girişi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kişiselleştirilebilir screensaver
* Isı yalıtımlı el yakmayan 2 buhar çubuğu + 1 sıcak su çubuğu
* 90° dönüşle tam açılan ergonomik buhar açma topu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yüksekliği ayarlanabilen ayaklar
* Opsiyonel: TALL CUP (16 oz take away bardaklar için)

Gaggia Kahve Makinası LA GIUSTA 2 GR TALL CUP:Kafelerde büyük kahve zincirlerinde kullanılan kahve yapma makinalarından bu orjinal Gaggia marka espresso kahve makinası 14 lt kapasiteli buhar kazanlı kaliteli İtalyan Gaggia kahve makinasıdır - Gaggia kahve makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok