x 


Endüstriyel Yemek Ocağı

Endüstriyel Yemek Ocağı:Endüstriyel yemek ocağı lokantalarda,yemekhanelerde kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir endüstriyel yemek ocağıdır - Endüstriyel yemek ocağı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için telefonumuz 0212 2370749
Endüstriyel Yemek Ocağı DGMSDS4120:Endüstriyel yemek ocağı lokantalarda,yemekhanelerde kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir endüstriyel yemek ocağıdır.Endüstriyel yemek ocağı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu endüstriyel yemek ocağı haricinde diğer yemek ocağı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Endüstriyel yemek ocağı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 21.826,20 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Endüstriyel Yemek Ocağı DGMSDS4120

 * Boyutlar; 60x60x27 cm - Endüstriyel yemek ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * KW; 30

 * Güç Sarfiyat; 28,800 k/Cal

 * Ateşleme: Pilot Alevli

 * Alev kontrölü (Termokulp)

 * Yanış: Mavi alev

 * Brülor: No:1 Süper yanış - Endüstriyel yemek ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Gövde: 304 Paslanmaz Cr.Nc.

 * Musluk: Emniyet Ventilli

Endüstriyel Yemek Ocağı DGMSDS4120:Endüstriyel yemek ocağı lokantalarda,yemekhanelerde kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir endüstriyel yemek ocağıdır.Endüstriyel yemek ocağı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu endüstriyel yemek ocağı haricinde diğer yemek ocağı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Endüstriyel yemek ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok