x 


2 Katlı Pizzacı Fırını

En kaliteli 2 katlı pizzacı fırınları modelleri en uygun 2 katlı pizzacı fırını toptan 2 katlı pizzacı fırını satış listesi 2 katlı pizzacı fırını fiyatlarıyla 2 katlı pizzacı fırını satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı 2 katlı pizzacı fırını
2 Katlı Pizzacı Fırını APF-50/2:Profesyonel 2 katlı pizzacı fırını modelleri kaliteli ekonomik 2 katlı elektrikli pizzacı fırını fiyatları sanayi tipi 2 katlı pizzacı fırını teknik şartnamesi uygun 2 katlı pizzacı fırını fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 78.981,54 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

2 Katlı Pizzacı Fırını APF-50/2

8 Pizzalık Elektrikli Pizza Fırını

* Bu elektrikle çalışan pizza fırını 4+4=8 pizzalık pizza fırını olarak geçer - 2 katlı pizzacı fırını satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Net ölçüler: 80x64x50 cm
* Pizza pişirme kabini 50x50x10 cm ölçülerindedir
* Pizza pişirme esnasında 6 kW elektrik çeker
* 25 cm çapındaki pizzalardan bir defada bir katta 4 adet, 2 katında toplam 8 pizza pişirebilirsiniz - 2 katlı pizzacı fırını satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Isı aralığı: 85 - 450 °C
* Pizza fırınının ağırlığı 73 kg.dır
* Tabanı pizzayı iyi pişirme ve ısı tasarrufu için özel pizza taşıyla donatılan pizza fırınının içi ısıya dayanıklı aydınlatma lambasıyla pizza pişirme esnasında kolay takip edilir
* Pizza fırını 2 yıl garantilidir ve pizza fırının rezistansı taşları termostatı gibi pizza fırını parçaları 15 yıl yedekparça deposunda stokludur - 2 katlı pizzacı fırını satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elinizde böyle bir pizza fırınınız zaten var ve arızalı ise tecrübeli pizza fırını tamircisi; pizza fırını bakımı pizza fırını tamiri pizza fırını servisi ve pizza fırını parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2 Katlı Pizzacı Fırını APF-50/2:Elektrikli pizza fırınları çeşitleri içindeki bu pizza fırını toplam 8 pizza pişirme kapasiteli pizza fırınıdır.8 pizzalık ve iki katlı bu pizza fırını yoğun pizza servisi yapan kafelerde restoranlarda tercih edilen 2 katlı pizzacı fırınıdır - 2 katlı pizzacı fırını satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (2)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

tek katlı pizza fırınları ne kadar?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Elektrikli tek katlı pizza fırınlarının fiyatları adresinize gönderilmiştir

Henüz burada soru-cevap yok