x 


Kornet Makinesi

İmalatçısından en kaliteli kornet makineleri modellerinin külah pişirmeye en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla
Kornet Makinesi URT-KRN 1:Açık dondurma satışı yapılan dondurmacılarda külah yapmak için profesyonel kornet makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapılan kornet yapma makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı kornet makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu külah makinesi bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Kornet makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.722,10 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kornet Makinesi URT-KRN 1

 * Paslanmaz çelikten üretilmiştir
 * Otomatik, ayarlanabilir termostatlıdır
 * Isı yalıtımlı metal saplıdır
 * Alt ve üst plakalar döküm ve teflon kaplıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Güç (Watt): 1300
 * Gerilim (Volt): 230
 * Akım (A): 5,65
 * Ölçüler: 250x310x220 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Ağırlık: 24 kg

Kornet Makinesi URT-KRN 1:Külah hamurunu üzerine ince bir şekilde yayıp pişirdikten sonra hala sıcakken külah sarma aparatıyla sarıp kornet yapma makinesi çeşitlerinden dondurmacılar için kornet makinesinin imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz çelik malzemelerle yapılmış kullanışlı kornet makinesi modelidir - Kornet makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok