x 


Kef Blender

İmalatçısından en kaliteli Kef blender modelleri en uygun kef el blenderları toptan kef blender satış listesi kef blender fiyatlarıyla kef blender satıcısı
Kef Blender Çeşitleri Üreticileri BL25:Otellerde catering şirketlerinde toplu yemek üretim tesislerinde kullanılan profesyonel kef blender modellerindendir. Sabit hızı sayesinde çorba püre sos ve içecekler istenilen kıvamda hazırlanabilir. Paslanmaz çelik bıçakları üretimi kaliteli yapıldığından kef el blender fiyatları ekonomiktir. Otellerin banket mutfakları için mükemmel seçimdir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı olan sanayi tipi kef marka blender fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu toplu yemek için kullanılan endüstriyel tip patates püresi kef blender bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Çırpıcı aparatlı kef blender ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazabilir veya mail atabilirsiniz fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 9.147,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kef Blender BL25

* Sabit hız ve paslanmaz çelik bıçak 
* Parçalayıcı (300 mm)
* Çırpıcı Aparat (360 mm-Combi modeller için) 
* Easy lock sistemi ile kolay kullanım
* Devir hızı: 13000 rpm
* Elektrik Bağlantısı: 220 V - 1N 
* Elektrik Gücü: 250 W

* Mutfaklarda parçalama çırpma karıştırma makinası olarak kullanılan 250 W elektrik gücüne sahip bu profesyonel kef blender 2 yıl garantili satılmakta olup, kef blender yedek parçaları (motoru,bıçağı,çırpıcı aparatı,v.b. kef blender parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal kef blender yedek parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir kef blender var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli kef blender tamircilerinden oluşan teknik servisimize kef blender bakımını onarılacak profesyonel el blender tamirini servisini yaptırabilir, kef blender yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel kef blender bakımı,onarımı,servis ve parça satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kef Blender BL25:Otel tipi blender modellerinden kaliteli endüstriyel kef blenderın imalatı profesyonel püre yapıcı el blenderları fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı kef marka blender modelidir - Kilit sistemi ve sabit hız ayarı ile kolay kullanım sağlayan kef blender satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok