x 


Cihaz Altı Buzdolabı

Kullanan kafelerin tavsiyesi cihaz altı buzdolabı modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla cihaz altı endüstriyel buzdolabı toptan fiyat listesi cihaz altı buzdolabı teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Cihaz Altı Buzdolabı CA - 1N60 :Büfelerde kantinlerde restoranlarda lokantalarda ve yemekhanelerde cihaz altlarında kullanılan tek kapılı model sanayi tipi soğutucu dolap buzdolabıdır. Üretimi kaliteli yapıldığından cihaz altı buzdolabı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı restoran ve otel tipi cihaz altı buzdolabı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu cihaz altı buzdolabı nasıl kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Cihaz altı buzdolabı ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 58.423,31 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Cihaz Altı Buzdolabı CA - 1N60

* Sıcaklık: -2/+8 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hacim: 75 lt
* Güç: 270 W
* Paslanmaz özelliği: AISI 304 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 93,5x60x60 cm
* Paketli ölçüler: 97,5x64x62 cm
* Ağırlık: 58 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler
* 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testinden geçmektedir
* Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Statik soğutmalıdır
* En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi

Cihaz Altı Buzdolabı CA - 1N60 :Fritöz tost makinası ocak altlarında kullanıma uygun bu tek kapılı model soğutucu buzdolap statik soğutmalıdır - Cihaz altı buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok