x 


Ahşap Dondurma Reyonu

Profesyonel ahşap dondurma reyonu modelleri kaliteli ekonomik ahşap dondurma teşhir reyonu fiyatları sanayi tipi ahşap açık dondurma reyonu teknik şartnamesi uygun ahşap dondurma reyonu fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750
Ahşap Dondurma Reyonu UDM 6+2 MF AHŞAP: Alışveriş merkezlerinde pastanelerde kafelerde yazlık yerlerde açık dondurma satışı yapan dükkanlarda kullanılan son derece şık ahşap dondurma reyonudur - Ahşap dondurma reyonu proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 191.238,84 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ahşap Dondurma Reyonu UDM 6+2 MF AHŞAP

* Soğutucu gaz: R290 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dış ölçüler GxDxY: 2220x610x915-K 1020 mm
* Ambalajlı dış ölçüler: 2295x680x1050 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sıcaklık aralığı: -18/-28 °C
* Dondurma kazanı kapasitesi net/adet: 10/6 L Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ahşap Dondurma Reyonu UDM 6+2 MF AHŞAP: Ahşap açık dondurma, maraş dondurma teşhir ve satış reyonlarından bu sıcaklık aralığı -18/-28 °C olan ahşap dondurma reyonu özellikle yaz aylarında son derece kullanışlı bir dondurma satış reyonudur - Ahşap dondurma reyonu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok