x 


Musluklu Dondurma Makinesi

Profesyonel 3 musluklu soft dondurma makinesi modelleri kaliteli ekonomik gelato makinesi fiyatları cafe, avm, kiosk tipi set üstü dondurma yapma makinesi teknik şartnamesi uygun dondurulmuş yoğurt makinesi fiyatı özellikleri
İmalatçısından en kaliteli dondurma makineleri modelleri 2+1 çeşitli dondurma yapmaya en uygun musluklu dondurma makinesi fabrikası üreticisinden toptan soft dondurma makinesi satış listesi musluklu dondurulmuş yoğurt makinesi ucuz liste fiyatlarıyla
Musluklu Dondurma Makinesi KORA:2+1 musluklu model dondurma makinası ergonomik tasarımı ile pastane, kafe ve restoranlarda kullanıma uygundur. Üretimi kaliteli malzemeden yapılan dondurma makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı soft dondurma makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu 3 musluklu dondurma makinesi bakımı nasıl yapılır kullanılır kabı temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Musluklu soft dondurma makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 230.784,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

2+1 Musluklu Soft Dondurma Makinesi KORA

 * 3 musluklu dondurma makinasıyla isteğe göre soft dondurma, dondurulmuş yoğurt ve sorbe gibi ürünleri yapma imkanı sağlar
 * Şık ve az yer kaplayan tasarımı ile tezgah üstünde kullanılabilir
 * +4 derecede dondurma saklama özelliği
 * Hava pompası sayesinde az gramajla yoğun hacimli dondurma üretimi
 * Yıkama tuşu ile kolay temizlik imkanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * 3 musluklu (2+1 ürün)
 * Pompalı (hava kabarma)
 * Tezgah üstü
 * Dondurma sayacı
 * Elektronik kontrol paneli Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Güç/KW: 2,2 KW
 * Servis kapasitesi lt/saat: 18-26 lt/250-300 Külah
 * Hazne kapasitesi: 2 x 6 lt
 * İç silindir kapasitesi: 2 x 1,7 lt
 * Enerji/Voltaj: 1 Ph-220/240 V-50 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Net ağırlık: 100 kg
 * Brüt ağırlık: 106 kg
 * Ölçüler: 54 x 71 x 78(h) cm
 * Kapalı kasa ölçüleri: 58 x 74 x 81(h) cm

 * Musluklu dondurma makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (musluğu, haznesi, karıştırıcısı, fan motoru, ekovatı v.b. parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir dondurma makinesi var ve arızalıysa veya pastane, kafe, restoran, otel tipi dondurma makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize dondurma makinenizin tamirini, bakımını ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Musluklu Dondurma Makinesi KORA:Avm, kiosk, cafe ve restoranlarda tezgah üstünde kullanılabilen dondurma makinesi çeşitlerinden 3 musluklu soft dondurma makinesinin imalatı profesyonel üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı, hava pompası sayesinde yoğun hacimli dondurmalar üreten soft dondurma makinesi modelidir - Musluklu soft dondurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok