x 


Bravilor Kahve Makinası

En kaliteli bravilor kahve makinaları modelleri en uygun arduino kahve makinası toptan astoria kahve makinası satış listesi bezzera kahve makinası fiyatlarıyla brasilia kahve makinası çeşitleri cimbali espresso makinası toptancıları
En kaliteli bravilor kahve makinaları modelleri en uygun expobar kahve makinası toptan fiorenzato kahve makinası satış listesi azkoyen kahve makinası fiyatlarıyla la carimali kahve makinası modelleri espresso kahve makinası toptancısı
Bravilor Kahve Makinası RLX 31: Restoranlar için profesyonel bravilor kahve makinası fiyatları kafeteryalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik bravilor espresso makinası modelleri oteller için bravilor cappuccino macchiato kahve makinası teknik şartnamesi kahve satışı yapılan işletmelerde kullanılan bravilor otomatik kahve makinası fiyatı özellikleri bravilor kahve makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 88.335,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Bravilor Kahve Makinası RLX 31

* Ölçüler (GxYxD): 475x448x509 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 16,4 kg
* Voltaj - Güç: 230V- 50/60Hz 2080W
* Su kaynağı: Şebeke Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yedek kapasite: 1,7 l (12 fincan)
* Sıcak su: 1,8 l
* Saatlik kapasite (kahve): 15 l (120 fincan) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Demleme süresi: 6 dk/1 pot
* Sıcak su konteynırı, ısıtıcı taban ve kahve demleme ünitesi
* Kahve hazır sinyali ve kireç temizleme uyarısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dijital dokunmatik ekran
* 1 cam pot (1,7 lt) dahildir

Bravilor Kahve Makinası RLX 31: Bravilor marka kahve makinası kahve tezgahları, bar veya büfeler için ideal bir makinedir. Taze kahveniz elinizin altında her zaman hazırdır. Ayrıca çay, çorba veya diğer sıcak içecekleri yapmak için sıcak su verir. Buhar çubuğu seçeneği de mevcuttur. Profesyonel ve modern görünümüyle RLX 31, tezgahların şık bir tamamlayıcısıdır - Bravilor kahve makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok