x 


Atalay Döner Ocağı

Kaliteli Atalay marka döner ocağı modelleri en uygun Atalay döner ocağı toptan Atalay döner ocağı satış listesi indirimli Atalay döner ocağı fiyatlarıyla Atalay döner ocağı satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı Atalay döner ocağı fiyatı;0212 2
Atalay Döner Ocağı ADG - 3 S:Dönerciler için profesyonel Atalay döner ocağı fiyatları döner pişirmekte kullanıma uygun kaliteli ekonomik Atalay döner ocağı modelleri kebapçılar için endüstriyel Atalay döner ocağı teknik şartnamesi et döner tavuk döner pişirmekte kullanılan Atalay marka döner ocağı fiyatı özellikleri Atalay döner ocağı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 38.035,72 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Atalay Döner Ocağı ADG - 3 S

* Ağırlık: 22 Kg - Atalay döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 49x60x86,7 cm
* Güç Sarfiyatı-LPG: 0.638 Kg/h
* Güç Sarfiyatı-NG: 1.107 m3/h
* Kilokalori-LPG: 6966 - Atalay döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kilokalori-NG: 9030
* Kw-LPG: 8.1
* Kw-NG: 10.5
* DİKKAT!!! Döner ocağının nasıl kullanılacağı (doğalgaz ya da tüp) sipariş esnasında belirtilmelidir - Atalay döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Radyan Sayısı: 3
* Emniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik olarak keser
* Döner ocağı kanatları mevcut değildir, opsiyonel olarak takılabilir
* Paslanmaz et toplama tepsisi - Atalay döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hareketli şiş tutucu sayesinde eti yakınlaştırma ve uzaklaştırma imkanı

Atalay Döner Ocağı ADG - 3 S:Et döner tavuk döner soslu döner yapmakta kullanılan iskender kebaplık döneri pişiren bu Atalay marka 3 radyanlı döner ocağı hareketli şiş tutucusu sayesinde mükemmel döner pişirmeye yardımcı olur - Atalay döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok