x 


Çamaşırhane Yer Süzgeci

İmalatçısından kaliteli çamaşırhane yer süzgeçleri modelleri uygun çamaşırhane yer süzgeci fabrikası fiyatı üreticisinden toptan yer su süzgeci satış listesi çamaşırhane yer süzgeci fiyatlarıyla çamaşırhane yer süzgeci satıcısı kampanyalı
Çamaşırhane Yer Süzgeci DOYC-318: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel çamaşırhane yer süzgeci modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından çamaşırhane yer süzgeci fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 14.267,45 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çamaşırhane Yer Süzgeci DOYC-318

Paslanmaz Çelik Drenaj Kanalı Ortaya Eğimli İzolasyonlu Yatay Çıkışlı

 * Ölçüler: 300x1805x165/185 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Tip: Kademeli tava, ortadan yatay çıkışlı ortaya eğimli, sifonlu, mebran izolasyona uyumlu flanşlı, ankraj parçalarına ve yükseklik ayar parçaları havi

 * Üst Izgara Tipi: Standart üründe üst ızgara petek tipi olarak düzenlenmiştir (talep edilmesi halinde ekli üsrt ızgara türleri düzenlenebilir)

 * Malzeme: Standart uygulama komple AISI 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir (talep edilmesi halinde AISI 316 kalite paslanmazdan imal edilebilmektedir) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Proseste oluşan atık suların, tesisata aktarılmasında temizlenebilir ve bakteri oluşumunu engelleyecek yapıda, atık su tesisatında koku ve haşere girişine tedbir oluşturacak sifon düzenekli, noktasal atık su tahliyesi maksatlı üründür

 * Katı maddelerin tesisata gitmesini önlemek üzere süzgeç düzeneklidir

 * Tesisatta oluşan koku ve haşerelerin prosese gelmesini önleyen özel sifon düzeneklidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ürünlerimiz argon-ark kaynaklı ile mono blok olarak imal edilmektedir

 * Her türlü pis su tesisatına uygun imal edilmektedir (PVC, PİK vs)

 * Mono blok olmasından ötürü montajı kolaydır özel alet ve beceriye ihtiyaç yoktur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Mevcut tesisata montaj yapılabilmektedir

Çamaşırhane Yer Süzgeci DOYC-318: Çamaşırhane yer su tahliye süzgeci satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok