x 


Hipermatik Dondurma Makinesi

Profesyonel hipermatik dondurma makinesi modelleri kaliteli ekonomik hipermatik dondurma yapma makinesi fiyatları sanayi tipi hiper matik dondurma makinesi teknik şartnamesi uygun hipermatik dondurma makinesi fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750
Hipermatik Dondurma Makinesi UGR-UDM 160 H: Dondurma imalatında kullanılan saatte 160 litreye kadar dondurma yapabilme kapasiteli hipermatik dondurma makinesidir - Hipermatik dondurma makinesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 242.386,16 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Hipermatik Dondurma Makinesi UGR-UDM 160 H

* Genişlik: 72 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Derinlik: 108 cm
* Yükseklik: 145 cm
* Soğutucu gaz: R404a Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 345/360 kg
* Besleme gerilimi: 380/50 V/Hz
* Frekans: 50 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Depo suyu 15/18: 1500 L/h
* Dondurma çıkışı: -6 °C
* Güç: 6.3 Kw Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite (max.): 160 L/h
* Kapasite (min.): 80 L/h
* Mikser motoru: 3 Hp Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Minimum basınç: 1.5 Bar
* Pompa motoru: 1 Hp
* Şebeke suyu 15/18: 400 L/h Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tür: hipermatik
* Piston pompa ile sürekli dondurma üretimi
* Son derece esnek üretim çıkışı, yüksek çalışma Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Karıştırıcıda ve kazanda oluşacak buzlanmayı önleyen otomatik defrost sistemi
* Korozyonu önleyen paslanmaz çelik parçalar
* Dondurmanın sertliğine göre kompresörün durma ve çalışmasını otomatik olarak kontrol eden dijital ampermetre Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dondurmayı istenilen kıvamda üreten yüksek performans
* Otomatik üretim hattına bağlanabilme
* Kontrol, temizlik ve bakımının rahat yapılabilmesi için demonte yan paneller Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hipermatik Dondurma Makinesi UGR-UDM 160 H: İstenilen kıvamda dondurma yapabileceğiniz bu hipermatik dondurma makinesini dondurma imalathanelerinde ve büyük pastanelerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz - Hipermatik dondurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok