x 


Dondurma Muhafaza Reyonu

Profesyonel dondurma muhafaza reyonu modelleri kaliteli ekonomik dondurma muhafaza reyonu fiyatları sanayi tipi dondurma muhafaza reyonu teknik şartnamesi uygun dondurma muhafaza reyonu fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750
Kullananların tavsiyesi dondurma soğuk muhafaza reyonu modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla dondurma muhafaza reyonu toptan fiyat listesi dondurma muhafaza reyonu teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Dondurma Muhafaza Reyonu UGR-UDM I8D SM ( GRİ ): Dondurmacılarda alışveriş ve eğlence merkezlerinde pastanelerde kafelerde kullanılan 24 adet dondurma kasesi olan dondurma muhafaza reyonudur - Dondurma muhafaza reyonu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 111.594,96 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Dondurma Muhafaza Reyonu UGR-UDM I8D SM ( GRİ )

* Genişlik: 298 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Derinlik: 88,5 cm
* Yükseklik: 137,7 cm
* İklim sınıfı: 7 L1 (EN 16838'e göre) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutucu gaz: R404a
* Çalışma sıcaklığı: -18/-23 °C
* Hacim net/brüt: 216/363 L Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Besleme gerilimi: 230/50 V/Hz
* Dondurma kase sayısı: 24
* Dondurma kasesi hacmi: 9 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tür: dondurma muhafaza

Dondurma Muhafaza Reyonu UGR-UDM I8D SM ( GRİ ): Profesyonel kullanıma uygun dondurma muhafaza ve satış reyonlarından olan dondurma muhafaza reyonudur - Dondurma muhafaza reyonu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok