2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Okul Çöp Kutusu

Kullananların tavsiyesi okul çöp kutusu modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla okul çöp kutusu toptan fiyat listesi okul çöp kutusu teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Okul Çöp Kutusu SN 316:Okul koridorlarında okul sınıflarında okul bahçelerinde çöp atmakta kullanılan bu 6 litre kapasiteli sallanır kapaklı model okul çöp kutusu son derece kaliteli ve kullanışlıdır - Okul çöp kutusu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 428,36 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Okul Çöp Kutusu SN 316

6 Litre Sallanır Kapaklı Paslanmaz Çöp Kovası

* Derinlik: 15 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 17 cm
* Kova yüksekliği: 22 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapak yüksekliği: 32 cm
* Kapasite: 6 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Okul Çöp Kutusu SN 316:İlkokul sınıflarında, lise kantinlerinde okul bahçelerinde paket çöpü atmakta kullanılan 6 litre kapasiteli pratik sallanır kapaklı model okul tipi çöp kutusudur - Okul çöp kutusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok