x 


--Pastörizatör

Pastörizatör:Pastörizatör su geçirmez kontrol paneli ve alarmlı kontrol sistemi sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.Bu pastörizatör sayesinde süt pastörize işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz - Pastörizatör satış telefonu 0212 2370749 - 0212 2370750
Pastörizatör A240101:Süt, krema gibi gıda maddelerini bakterilerden arındıran profesyonel endüstriyel pastörizatör modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılan dondurma pastörizasyon makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı hızlı süt ısıtma ve soğutma makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu özel bıçaklarıyla homojen dondurma üreten pastörizatör bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap sert maraş dondurması üreten pastörizatörün kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. UHT süt dondurma makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 9.999.999,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Pastörizatör A240101

 * Pastörizatörün dış boyutları (tekerlekler dahil) 70x89x149cm olup saatlik dondurma üretim miktarı (minimum/maksimum) 80/160 kilogramdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yüksek ve düşük ısılarda dondurma malzemesinin mükemmel pastörizasyonunu sağlar

 * Kolay anlaşabilen su geçirmez kontrol paneli ve alarmlı kontrol sistemi sayesinde kullanım kolaylığı sağlar

 * Esnek ve geri çekilebilir duşla kolay ve çabuk temizlik imkanı tanır

 * Pastörizatör 2 yıl garantili satılmakta olup, pastörizatör yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal pastörizatör yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir pastörizatör var ve arızalıysa veya pastörizatörünüzün bakıma ihtiyacı varsa; pastörizatör tamircilerinden oluşan teknik servisimize pastörizatörünüzün tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Pastörizatör tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pastörizatör A240101:Kısa sürede yüksek derecelere çıkıp aynı hızla sıcaklığı düşüren, özel bıçakları sayesinde homojen dondurma üreten UHT süt makinesi pastörizatör çeşitlerinden süt, krema, meyve suyu, gül suyu, ketçap, mayonez, şıra, bira, şarap, meyve sosu gibi gıda ürünlerinin bakterilerini öldüren sert maraş dondurması pastörizatörünün imalatı profesyonel üretimi kaliteli gıda temasına uygun paslanmaz malzemelerle yapılmış hızı pişirme ve soğutma kazanlı kullanışlı pastörizatör modelidir - Pastörizatör satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok