x 


Çikolata Krema Sos Dolgu Pompalı Lokma Dökme Makinası

İmalatçısından en kaliteli pompalı lokma dökme makinası modelleri en uygun pompalı lokma dökme makinası toptan pompalı lokma dökme makinası satış listesi pompalı lokma dökme makinası fiyatlarıyla pompalı lokma dökme makinası satıcısı 0212 2370759
İmalatçısından en kaliteli pompalı lokma dökme makinası modelleri en uygun pompalı lokma dökme makinası toptan pompalı lokma dökme makinası satış listesi pompalı lokma dökme makinası fiyatlarıyla pompalı lokma dökme makinası satıcısı 0212 2370759
Çikolata Krema Sos Dolgu Pompalı Lokma Dökme Makinası OML 200:Kızartılmış lokma tatlısının içerisine krema bavyera dolgusu çikolata dolgusu doldurabilmek için tezgah üzerinde 3 adet pompası olan bu çikolata krema sos dolgu pompalı lokma dökme makinası bir lokmacı dükkanında olması gereken tüm ekipmanların bir arada bulunduğu bir pompalı lokma dökme makinasıdır - Çikolata krema sos dolgu pompalı lokma dökme makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 198.767,78 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çikolata Krema Sos Dolgu Pompalı Lokma Dökme Makinası OML 200

* Tezgah ölçüleri: 200x75x85 cm - Çikolata krema sos dolgu pompalı lokma dökme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tercihen otomatik veya manuel lokma dökme makinası
* 1 adet 50 cm çapında yağ kızartma tenceresi
* 2 adet 30 cm çapında dinlendirme kabı
* 3 adet çikolata pompası - Çikolata krema sos dolgu pompalı lokma dökme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 8 adet 1/9 gn kaplı(nötr)3 adet 1/6 gn kaplı(ısıtmalı)
* Lokmacılarda lokma dökme lokma kızartma lokma içine sos doldurma makinası olarak kullanılan bu profesyonel pompalı lokma dökme makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, pompalı lokma dökme makinası yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal pompalı lokma dökme makinası yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca elinizde böyle bir pompalı lokma dökme makinası var ve arızalıysa veya pompalı lokma dökme makinasının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli profesyonel pompalı lokma dökme makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize pompalı lokma dökme makinası bakımını profesyonel pompalı lokma dökme makinası tamirini servisini yaptırabilir, pompalı lokma dökme makinası yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel pompalı lokma dökme makinası bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çikolata Krema Sos Dolgu Pompalı Lokma Dökme Makinası OML 200:Kızartılmış lokma tatlısının içerisine krema bavyera dolgusu çikolata dolgusu doldurabilmek için tezgah üzerinde 3 adet pompası olan bu çikolata krema sos dolgu pompalı lokma dökme makinası bir lokmacı dükkanında olması gereken tüm ekipmanların bir arada bulunduğu bir pompalı lokma dökme makinasıdır - Çikolata krema sos dolgu pompalı lokma dökme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok