x 


Lokma Ocağı

İmalatçısından lokmacılar için en kaliteli lokma ocakları modelleri lokma tatlısı kızartmaya en uygun lokma ocağı igdaş belgeli toptan lokmacı ocağı satış listesi gazmer onaylı doğalgazlı lokma ocağı fiyatlarıyla tüplü gazlı lokma ocağı satıcısı telefonu
Lokma Ocağı EY026-NG:Endüstriyel lokma kızartma ocaklarından lokma dökme lokma pişirme ocaklarından olan bu lpg ile çalışan profesyonel lokma ocağının imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olup son derece dayanıklıdır - Lokma ocağı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 12.648,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Lokma Ocağı EY026-NG

* Ölçüler; 60x70x50 cm - Lokma ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık; 35 kg
* Enerji; 21 MB - Lokma ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç; 22,50 KW
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Lokma ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Rahat kullanılabilen ergonomik tasarım
* Yüksek kalori sağlayan bekler kullanılmaktadır - Lokma ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Döküm üst ızgaradır

Lokma Ocağı EY026-NG:Endüstriyel lokma kızartma ocaklarından lokma dökme lokma pişirme ocaklarından olan bu doğalgaz ile çalışan profesyonel lokma ocağının imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olup son derece dayanıklıdır - Lokma ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok