x 


Pizzacı Fırını Küreği

İmalatçısından kaliteli pizzacı fırını kürekleri modelleri uygun pizza fırını küreği fabrikası fiyatı üreticisinden toptan fırın küreği satış listesi pizzacı fırını küreği fiyatlarıyla pizzacı fırını küreği satıcısı kampanyalı
Pizzacı Fırını Küreği A 317 37: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel pizzacı fırını küreği modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından pizzacı fırını küreği fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.528,47 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Pizzacı Fırını Küreği A 317 37

 * Çap: 37 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kare pizza küreği

 * Alüminyum gövde

 * Alüminyum sap, AG2 alaşım perçin Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Düz taban

Pizzacı Fırını Küreği A 317 37: Profesyonellerin tercihi hafif ve ergonomik pizzacı fırını küreği özel alaşım alüminyum malzemeden üretilmiştir ve gıda ile temasa uygunluk standartlarını yakalaması ve daha uzun ömürlü olabilmesi için anodize işlemine tabi tutulmuştur. Anodize alüminyum sapları gövdeye perçinlerle sabitlenmiştir - Pizzacı fırını küreği satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok