x 


Pizza Küreği

İmalatçısından pizza küreği modelleri alüminyum kürek üreticileri toptan delikli pizza küreği satış listesi 30 santimlik kürek fiyatlarıyla pizza küreği satıcısı
Pizza Küreği A 318 30: Alüminyumdan üretilmiş 30 santimlik pizza küreği modelidir. Kaliteli üretimi yapılmış pizza küreği fiyat bakımından da ekonomiktir. proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 2.049,67 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Pizza Küreği A 318 30

- Ürün 30 santim boyundadır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Profesyonellerin tercihi hafif ve ergonomik pizza kürekleri,özel alaşım alüminyum malzemeden üretilmiştir.

- Gıda ile temasa uygunluk standartlarını yakalaması ve daha uzun ömürlü olabilmesi için anodize işlemine tabi tutulmuştur.

- Anodize alüminyum sapları gövdeye perçinlerle sabitlenmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Pizza Küreği A 318 30: Alüminyum pizza küreğinin 30 cm dışında 33, 36 ve 40 santimlik modelleri de mevcuttur. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 

 

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok