x 


Alüminyum Pizza Fırın Küreği

İmalatçısından kaliteli alüminyum pizza fırın kürekleri modelleri uygun pizza fırın küreği fabrikası fiyatı üreticisinden toptan alüminyum pizza küreği satış listesi alüminyum pizza fırın küreği fiyatlarıyla alüminyum pizza fırın küreği satıcısı kampanya
Alüminyum Pizza Fırın Küreği A 317 40: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel alüminyum pizza fırın küreği modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından alüminyum pizza fırın küreği fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.838,52 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Alüminyum Pizza Fırın Küreği A 317 40

 * Çap: 40 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kare Pizza Küreği

 * Alüminyum Gövde

 * Alüminyum Sap, AG2 Alaşım Perçin Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Düz Taban

Alüminyum Pizza Fırın Küreği A 317 40: Profesyonellerin tercihi hafif ve ergonomik pizza fırın küreği, özel alaşım alüminyum malzemeden üretilmiştir ve gıda ile temasa uygunluk standartlarını yakalaması ve daha uzun ömürlü olabilmesi için anodize işlemine tabi tutulmuştur. Anodize alüminyum sapları gövdeye perçinlerle sabitlenmiştir - Alüminyum pizza fırın küreği satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok