x 


Alüminyum Delikli Pizza Küreği

İmalatçısından kaliteli alüminyum delikli pizza kürekleri modelleri uygun delikli pizza küreği fabrikası fiyatı üreticisinden toptan alüminyum pizza küreği satış listesi pizza küreği fiyatlarıyla alüminyum delikli pizza küreği satıcısı kampanyalı
Alüminyum Delikli Pizza Küreği A 318 36: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel alüminyum delikli pizza küreği modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından alüminyum delikli pizza küreği fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.144,63 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Alüminyum Delikli Pizza Küreği A 318 36

 * Çap: 36 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kare, Delikli Pizza Küreği

 * Alüminyum Gövde

 * Alüminyum Sap, Paslanmaz Vida Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Eloksal

Alüminyum Delikli Pizza Küreği A 318 36: Profesyonellerin tercihi hafif ve ergonomik pizza kürekleri, özel alaşım alüminyum malzemeden üretilmiştir ve gıda ile temasa uygunluk standartlarını yakalaması ve daha uzun ömürlü olabilmesi için anodize işlemine tabi tutulmuştur. Anodize alüminyum sapları gövdeye perçinlerle sabitlenmiştir - Alüminyum delikli pizza küreği satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok