x 


Alüminyum Delikli Pizza Fırını Küreği

İmalatçısından kaliteli alüminyum delikli pizza fırını kürekleri modelleri uygun alüminyum delikli pizza fırını küreği fabrikası fiyatı üreticisinden toptan alüminyum delikli pizza küreği satış listesi delikli pizza fırını küreği fiyatlarıyla satıcısı
Alüminyum Delikli Pizza Fırını Küreği A 318 33: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel alüminyum delikli pizza fırını küreği modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından alüminyum delikli pizza fırını küreği fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.961,76 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Alüminyum Delikli Pizza Fırını Küreği A 318 33

 * Çap: 33 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kare, Delikli Pizza Küreği

 * Alüminyum Gövde

 * Alüminyum Sap, Paslanmaz Vida Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Eloksal

Alüminyum Delikli Pizza Fırını Küreği A 318 33: Profesyonellerin tercihi hafif ve ergonomik pizza küreği, özel alaşım alüminyum malzemeden üretilmiştir ve gıda ile temasa uygunluk standartlarını yakalaması ve daha uzun ömürlü olabilmesi için anodize işlemine tabi tutulmuştur. Anodize alüminyum sapları gövdeye perçinlerle sabitlenmiştir - Alüminyum delikli pizza fırını küreği satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok