x 


Kampanyalı Patates Soyma Makinası

Endüstriyel patates kabuğu soyma makinalarının tüm marka ve modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
KAMPANYALI PATATES SOYMA MAKİNASI BPS.10:Gün içerisinde çoka patates soyma işlemi gerçekleştiren ve fazlaca soyulmuş patates kullanan işletmelere uygun olarak paslanmaz çelikten imal edilen bu patates soyma makinasıyla yemeklik patateslerinizi hızlı ve firesiz olarak soymanızı sağlar.Dayanıklı olarak üretilen bu pastates soyma makinasıyla uzun yıllar randıman kaybı yaşamadan patatesleriniz soyabileceksiniz. Paslanmaz patates soyma makinası 2 yıl garantili olarak satılıyor - Katering firmaları askeriyeler yemek fabrikaları oteller için paslanmaz patates soyma makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 42.492,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kampanyalı Patates Soyma Makinası BPS.10

Zımparalı Patates Soyma Makinası - Endüstriyel Patates Soyucu

 * Paslanmaz gövdeli zımparalı patates kabuğu soyma makinaları bölümündeki bu 10 kg lık patates soyma makinasıyla; Gün içerisinde yüksek miktarlarda soyulmuş patates kullanan ve bu patatesleri hızlı ve en az fireyle soymak isteyen katering firmamalrı yemekhaneler yeme üretim fabrikaları askeriyeler gibi işletmelerde kullanımak için üretilmiştir.Güçlü soyma sistemi sayesinde hazne içersine konulan patatesleri en az fireyle en hızlı şekilde soyabilirsiniz.Paslanmaz çelikten imal edilen bu patates soyma makinası 2 yıl garantlili olarak satılmaktadır. - Askeriyeler catering firmaları restaurantlar yemek fabrikaları yemekhaneler için paslanmaz patates soyucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu patates soyma makinasıyla tek seferde 10 kg'a kadar patates soyabilirsiniz 

  * 220 V elektrikle çalışan bu patates soyma makinesi sipariş esnasında belirtildiği takdirde 380 V ile çalışır durumda teslim edilebilir - Askeriyeler restaurantlar katering firmaları yemek fabrikaları için paslanmaz patates soyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ölçüleri 44x75x85 cm olup ağırlıysa 40 kg'dır - Askeriyeler restuarantlar katering firmaları yemek fabrikaları için paslanmaz patates soyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Patates soyma makinasının gövdesi paslanmaz çelikten imal edilmiş olup üst kapağı sertleştirlmiş polikarbondan imal edilmiştir

  * Soyma haznesine konulan patatesleri ortalama 3 dakikada soyan bu makineyle saatte ortalama 200 kg'a kadar patates soyablirsiniz - Askeriyeler restuarantlar katering firmaları yemek fabrikaları patates soyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaz patates soyucunun motor devri dakikada 300 Rpm olup motor gücü 1.1 Kw'dır - Askeriyeler restaurantlar katering firmaları yemekhaneler yemek fabrikaları için patates soyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu paslanmaz patates soyma makinaları içerisinde fiyatı en uygun olan patates soyma makinasıdır, detaylı bilgi için satış temsilcisi arkadaşlarımızla irtibata geçebilirsiniz - Paslanmaz patates soyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaz patates soyma makinası 2 yıl garantili olup, patates soyma makinası yedek parçaları (rendesi,zımparası,kapağı,timeri v.b. patates soyma makinesi parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal patates soyma makinesi parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Ayrıca elinizde böyle bir patates soyma makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli patates soyma tamircilerinden oluşan teknik servisimize makinelerinizin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Patates soyma makinası tamiri-zımparalı patates soyma makinesi tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Patates soyma makinasıyla ilgililer:kampanyalı patates makinası,zımparalı patates soyucu,paslanmaz patates soyucu,patates soyma makinası,ekonomik patates soyucu,patates kabuğu soyma makinası,endüstriyel patates soyucu,kampanyalı patates makinası,rendeli patates soyucu,patates soyucu makinas fiyatları,patates soyma makinası fiyatları,en ucuz patates soyucu, - Askeriyeler catering firmaları restaurantlar yemek fabrikaları için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

KAMPANYALI PATATES SOYMA MAKİNASI BPS.10:Gün içerisinde çoka patates soyma işlemi gerçekleştiren ve fazlaca soyulmuş patates kullanan işletmelere uygun olarak paslanmaz çelikten imal edilen bu patates soyma makinasıyla yemeklik patateslerinizi hızlı ve firesiz olarak soymanızı sağlar.Dayanıklı olarak üretilen bu pastates soyma makinasıyla uzun yıllar randıman kaybı yaşamadan patatesleriniz soyabileceksiniz. Paslanmaz patates soyma makinası 2 yıl garantili olarak satılıyor - Katering firmaları askeriyeler yemek fabrikaları oteller için paslanmaz patates soyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

Soru ve Cevapları (1)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

https://mutfakmerkezi.com/resimler/ims_patates_soyma_makinasi_tamiri_ims_patates_soyma_makinesi_tamirci_servisi.jpg
10 kiloluk patates soyma makinası tamiri 0212 2974432

Henüz burada soru-cevap yok