x 


Yapışkanlı Sinek Öldürücü Yapışkan Kağıdı

İmalatçısından kaliteli yedek yapışkan bantları modelleri yapışkan bant fabrikası sinek öldürme makinası yapışkan band fiyatı üreticisinden toptan yedek yapışkan bant satış listesi yedek bant fiyatlarıyla cız makinası yedek yapışkan bant satıcısı
Yapışkanlı Sinek Öldürücü Yapışkan Kağıdı Çeşitleri YAPIŞKAN BAND: Yapışkanlı sinek öldürme makinelerinde kullanmak için üretimi yapılmış bir yüzü yapışkanla kaplı kağıttır. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından yedek yapışkan bant fiyatları ekonomiktir. Yapışkanlı cız makinelerinde kullanılan kağıdın ölçüleri 16X58 olup kaliteli yapışkana sahiptir. proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 159,72 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Yapışkanlı Sinek Öldürücü Yapışkan Kağıdı YAPIŞKAN BAND

- Bu yapışkanlı kağıt yapışkanlı sinek öldürücülerde kullanılmak üzere üretilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

- Sinek öldürme makinası yapışkanlı kağıdının ölçüsü 16*58 cm ölçüsündedir

- Kullanıma uygun olan sinek öldürücü cız modelleri KYF 40 / KY 40

- Yapışkanlı sinek öldürücü kağıdı haricinde; sinek öldürme makinelerine ait sinek ampülü ve benzeri parçaların satışı için ulaşabilirsiniz. 

- Yapışkanlı Sinek Öldürücü Yapışkan Kağıdı YAPIŞKAN BAND: Yapışkanlı sinek öldürme makinelerinde kullanmak için üretimi yapılmış bir yüzü yapışkanla kaplı kağıttır. Bu ölçü haricinde diğer ölçülerdeki sinek öldürücü yapışkanları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok