x 


Fimar El Blender Çırpma Teli

Tamircisinden en kaliteli fimar el blenderi çırpıcıları modelleri dayanıklı fimar blender çırpma teli toptan blender çırpıcı parçası fiyatlarıyla fimar çorba blenderi çırpıcısı yedek parçaları listesi fimar endüstriyel el blenderi çırpıcı teli özel servi
Fimar El Blender Çırpma Teli AWSC300:Fimar el blenderlerinde kullanıma uygun çırıpıcı tel takımıdır.Çırpma telleri ve fimar blendera kilitlenen şanzıman takımından oluşmuştur.Fimar parçalayıcı doğrayıcı blenderi el tipi miksere dönüştüren orijinal fimar yedek parçasıdır.Fimar el mikseri olarak da adlandırılır.Fimar krema çırpıcısı mayonez çırpma teli fimar sos yapıcısı olarak da kullanılır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 18.789,59 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Fimar El Blender Çırpma Teli AWSC300

Paslanmaz Çelik El Blender Çırpma Teli - Fimar El Çırpma Teli Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fimar El Blender Çırpma Teli 36x14x10 cm ölçüsündedir.
Bu Fimar el blender çırpma kolu ve telleri dahil tamamı paslanmaz çeliktir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Paslanmaz çelikten imalatı yapılmış el blender çırpma teli gıda karıştırmasına uygundur.

Fimar El Blender Çırpma Teli AWSC300:Fimar El Blender Çırpma teli ilgililer  el blender mikseri - blender çırpma teli - paslanmaz el blender çırpma teli - çelik el blender teli - mikser kolu - çorba karıştırıcı - hamur karıştırıcı - krema çırpıcı - fimar el blender çırpma teli - fimar mikser çırpıcı - çelik karıştırıcı tel - El Blender Çırpma Teli modelleri vardır. Çelik El Blender çırpma teli paslanmaz el blender çırpma teli satışı-tamiri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok