x 


Asit Kazanı Isıtıcısı

İmalatçısından İndirimli Yarıklı Termokupl Rekoru Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Yarıklı Termokupl Rekoru Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Yarıklı Termokupl Rekoru Kulla
Asit Kazanı Isıtıcısı Üreticileri Fabrikası A1006 : Sanayi tipi kullanıma uygun olup 3 * 1500 watt gücündedir 380 / 230 voltluk elektrikle çalışır. Endüstriyel ısıtıcı rezistansın imalatı kaliteli Cr - Ni malzemeyle yapılmıştır İmalatçısından İndirimli Asit Kazanı Isıtıcısı modelleri fiyatları, toptan Asit Kazanı Isıtıcısı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 16.942,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Asit Kazanı Isıtıcısı A1006

L:150cm Teflon Rezistans 3 * 1500 watt gücündedir

380 / 230voltluk elektrikle çalışır

Rezistans borusu çapı/ölçüsü 8 mm.dir

Isıtıcı rezistansın üretimi kaliteli Cr - Ni malzemeyle yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Asit Kazanı Isıtıcısı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Asit Kazanı Isıtıcısı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yüksek ürün sirkülasyonu sebebiyle Asit Kazanı Isıtıcısı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Asit Kazanı Isıtıcısı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok