x 


Oval Sunum Yükseltici

İmalatçısından kaliteli oval sunum yükselticileri modelleri uygun sunum yükseltici fabrikası fiyatı üreticisinden toptan oval yükseltici satış listesi oval sunum yükseltici fiyatlarıyla oval sunum yükseltici satıcısı kampanyalı
Oval Sunum Yükseltici A 634 01: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel oval sunum yükseltici modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından oval sunum yükseltici fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.103,15 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Oval Sunum Yükseltici A 634 01

 * Ölçüler: 26*35*5,5 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kalınlık: 6 mm

 * Yükseklik: 5,5 cm

 * Ağırlık: 0,62 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yükseltici silikonlu stand

 * Demir tel gövde

 * Siyah termo plastik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Oval Sunum Yükseltici A 634 01: Oval masa servis yükseltici, açık büfe sunum yükseltici satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok