x 


Açık Büfe Yükseltici

İmalatçısından kaliteli stand yükselticileri modelleri teşhir standı yükseltici fabrikası fiyatı üreticisinden toptan 5 cm yükseltici satış listesi açık büfe tabak yükseltici fiyatlarıyla yükseltici satıcısı kampanyalı
Açık Büfe Yükseltici OZB-30179
Özellikleri / Malzemesi Yükseltici 5 cm olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Açık Büfe Yükseltici modelleri fiyatları, toptan Açık Büfe Yükseltici çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 300,05 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Açık Büfe Yükseltici OZB-30179  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yükseltici 5 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Açık Büfe Yükseltici fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Açık Büfe Yükseltici modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Açık Büfe Yükseltici fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Açık Büfe Yükseltici alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok